O konferencji

TURBO DOŁADOWANIE

Nowa moc dla motoryzacji

Szanowni Państwo!

 

Żyjemy w czasach, w których zmiana, nawet duża, przestała być czymś, czym byśmy się ekscytowali. Zmienia się wszystko i to szybko. Branża, w której funkcjonujemy, organizacje dla których pracujemy, produkty przez nas sprzedawane, sama mobilność dziś oznacza już zupełnie coś innego niż dwa, trzy lata temu. Przyszłość przyniesie jeszcze wiele kolejnych zmian z częstotliwością do tej pory nieobserwowaną. Zmieniamy się aby nadążyć, być krok przed, by wyznaczyć kierunek lub trend, aby być naj. Dziwny niepokój budzi sytuacja, gdy coś wokół nas się nie zmienia.

 

Kantar też się zmienia, a wraz z nim Kantar Automotive i jest to zmiana, która wywołuje w nas duże emocje. Zmieniamy się dla Państwa po to, aby dzięki połączonym siłom wyjątkowych ludzi reprezentujących Kantar TNS, Kantar Millward Brown, Kantar Media dostarczyć Państwu to, co w Kantarze najlepsze – eksperckie doradztwo w oparciu o najwyższej jakości dane. To pozostaje constans.

 

Zmieniamy również lokalizację biura na wyjątkowe miejsce jakim jest praska fabryka wódek Koneser, która otrzymała nowe życie i liczymy, że będzie stanowiła ważne miejsce na biznesowej i kulturalnej mapie Warszawy. Właśnie do naszej nowej siedziby zapraszamy Państwa na tegoroczną konferencję Kantar Automotive. Konferencję, na której mamy nadzieję po raz kolejny udowodnimy, że jeśli się dla Państwa zmieniamy, to tylko na lepsze.

Do zobaczenia 20 września w Koneserze!

 

Karolina Wetoszka i Michał Roszkowski

Kantar Automotive

Karolina Wetoszka

Head of Automotive Practice, Kantar Automotive

Michał Roszkowski

Senior Head of Automotive Practice, Kantar Automotive